Doplňkové produkty

OXYFACE

MICELÁRNÍ ČISTÍCÍ GEL PRO VŠECHNY TYPY PLETI

Pěnivý gel vhodný pro čištění obličeje a krku. Jemně čistí díky micelárnímu složení, které respektuje pleť a zároveň účinně odstraňuje make-up, nečistoty a další látky, které se na pleti usazují během dne. Vhodný pro jemné čištění všech typů pleti.

JAK OXYFACE POUŽÍVAT?
Naneste malé množství produktu na navlhčené prsty a krouživými pohyby masírujte celý obličej a krk. Důkladně opláchněte vodou.

Balení:
Obj. č. PAN1029 (Dávkovač 150 ml bez krabičky pro profesionální použití)
Obj. č. PAN1030 (Dávkovač 150 ml v krabičce pro domácí použití)


PURIPRIME

ČISTÍCÍ OLEJOVÉ LOTION

Čistící olejové lotion PURIPRIME pomáhá odstraňovat toxiny v několika úrovních. Na povrchu pokožky odstraňuje odumřelé kožní buňky a povrchové nečistoty. Esenciální oleje obsažené v lotionu prostupují do tkání a reaktivují mikrocirkulaci. Tím napomáhají okysličení tkání. Pokožka je pak vnímavější a lépe přijímá a vstřebává následně aplikované kosmetické produkty. Tyto oleje mají také antiseptický a antibakteriální účinek. Pozitivně působí na nervový systém. V případě celulitidy aktivují lymfatický systém a pomáhají tak eliminaci nahromaděných tekutin.

Aktivní látky:

 • Esenciální olej z levandule
 • Esenciální olej z rozmarýnu
 • Esenciální olej ze šalvěje
 • Esenciální olej z tea tree

JAK PURIPRIME POUŽÍVAT?
Pro jemný exfoliační a drenážní efekt kápněte asi 10 kapek lotionu na navlhčené žínky. Otírejte tělo žínkami za použití mírného tlaku
a dlouhých tahů směrem nahoru. Produkt pro péči o tělo, nepoužívejte na obličej.

Balení:
Obj.č. PAN1O25 (Lahvička 150 ml pro profesionální i domácí použití)


DELICE

ZKLIDŇUJÍCÍ EMULZE PO FOTOEPILACI

Emulze přináší podrážděné pokožce po fotoepilaci zklidnění, mírní zarudnutí, obnovuje hydrataci a přirozený hydrolipidický film. Inovativní probiotický komplex navrací přirozenou rovnováhu kožní mikroflóře. Aktivní složky pleť chrání a bojují se epidermálním stresem způsobeným vystavení záření laseru nebo IPL, ale i běžné depilaci nebo holení. Bambucké máslo a olej z baobabu, pokožku chrání a působí proti jejímu stárnutí. Extrakt z lékořice zklidňuje a potlačuje zarusnutí. Extrakt z acerolybohatý na vitamín C působí antioxidačně, podporuje produkci kolagenu a je bohatým zdrojem minerálů, bioflavonoidů a vitamínů skupiny B.

Aktivní látky:

 • Probiotický komplex
 • Bambucké máslo
 • Olej z baobabu
 • Extrakt z aceroly

Balení:
Obj.č. PAN1401002B (Dávkovač 250 ml pro profesionální použití)
Obj.č. PAN140100V (Dávkovač 100 ml pro domácí použití)


ACTIVA

MASÁŽNÍ KRÉM S DRENÁŽNÍM A TVARUJÍCÍM ÚČINKEM

Masážní krém ACTIVA byl vyvinut pro manuální nebo mechanickou masáž (podtlaková masáž, baňkování). Krém obsahuje vysoce kvalitní rostlinné oleje. Arganový olej je známý pro své omlazující a revitalizační účinky, je silným antioxidantem a chrání kůži. Baobabový olej působí proti stárnutí pokožky. Hydrolyzované GAG podporují syntézu endogenní kyseliny hyaluronové a jsou nezbytné pro optimální hydrataci pokožky i v hlubších vrstvách. Mořská chaluha stimuluje metabolismus, stejně jako kofein, který má významný drenážní a zeštíhlující efekt.

Aktivní látky:

 • Arganový a baobabový olej
 • Hydrolyzované GAG
 • Extrakt z mořské chaluhy
 • Kofein
 • Silice z pomeranče a rozmarýnu

Balení:
Obj.č. PAN1010/11 (Dóza 500 ml pro profesionální použití)