Ostatní přístroje

SANOZ ION

Dvě funkce, dva účinné způsoby sanitace, dvojitá ochrana

SANOZ ION je sanitační zařízení, které v sobě kombinuje technologii IONIZACE a OZONIZACE pro komfortní, rychlou a vysoce výkonnou sanitaci všech uzavřených prostor. Jedná se o profesionální zařízení vyvinuté pro zajištění bezpečnosti a čistoty prostředí, ve kterém pracujete nebo pobýváte, bez nutnosti dalších nákladů.

SANOZ ION je vhodný pro lékařské ordinace a čekárny, wellness, beauty centra a salony, fitness centra, obchody, restaurace, kanceláře a další uzavřené prostory vyžadující profesionální sanitaci.

Jak to funguje?

Dvě technologie ve službách zdravého prostředí:

1/ IONIZACE – ČISTĚTE VZDUCHU POMOCÍ ZÁPORNÝCH IONTŮ!

Ionizace spočívá v generování negativních iontů, které zachycují pozitivní ionty přítomné ve vzduchu. Ionty jsou částice (atomy) s kladným nebo záporným elektrickým nábojem. „Špinavý“ vzduch, podobně jako vzduch v uzavřeném prostředí nebo ve znečištěných městech, je bohatý na kladné ionty, zatímco „čistý“ vzduch, jako na horách nebo poblíž vodních ploch, je bohatý na záporné ionty.
Negativní ionty se váží na částice nečistot ve vzduchu (prach, kouř, pyl), elektrostaticky se nabíjí a ničí je. Negativní ionty uvolňované do životního prostředí čistí vzduch, eliminují nepříjemný zápach a zlepšují pohodu lidí. Můžeme tedy říci, že ionizační proces produkuje kvalitní kyslík, což je velmi důležité zejména v uzavřených a přeplněných místnostech a prostorech.
Ionizace je vhodná pro alergiky a je zároveň velmi vhodná i pro zdravé lidi, kteří ji chtějí používat jako systém čištění vzduchu pro zlepšení jeho kvality v jejich domácím nebo pracovním prostředí.

Jednotka SANOZ ION disponuje 4 emitory / generátory, které zajišťují emisi záporných iontů. Díky vysoké koncentraci záporných iontů, které jednotka generuje, je ionizátor vhodný pro instalaci v prostředí, kde dochází ke značné ztrátě iontů v důsledku časté výměny vzduchu, jako jsou obchody nebo kanceláře.

2/ OZONIZACE – DEZINFIKUJTE POMOCÍ OZONU!

Ozón O3, generovaný elektrickými výboji, které dodávají molekulám kyslíku další atom, je oxidační prostředek silnější než chlór a jiné dezinfekční prostředky. Díky své hmotnosti proniká ozón velmi hluboko a eliminuje mikroorganismy nebo patogeny na místech, která by byla při tradičním čištění obtížně dosažitelná. Dezinfikuje bez přísad a chemických detergentů jen s využitím svých přirozených oxidačních schopností. Krátce po použití se uvolněný ozon přemění ze 100 % zpět na kyslík, aniž by zanechal jakékoliv stopy nebo toxické a chemické zbytky. Ozón se používá k hloubkové hygieně: díky své vyšší molekulární hmotnosti než vzduch, může proniknout hluboko, aniž by poškodil povrchy, předměty a textilie, s nimiž přichází do styku, dosahuje tak mnohem vyššího účinku než klasické čištění nebo omývání.

Jakmile ozón přijde do styku s organickou hmotou, okamžitě vyvolá oxidační a dezinfekční reakci, čímž eliminuje všechny živé mikroorganismy.

  • Odstraňuje bakterie, plísně, houby a inaktivuje viry.
  • Odstraňuje roztoče způsobující alergie a infekce.
  • Působí jako přírodní repelent proti mouchám, komárům, blechám, švábům, mravencům i hlodavcům.
  • Odstraňuje zápach nebo kouř, které zcela neutralizuje.

JAK DLOUHO TRVÁ OZONIZACE?
Jednotlivá zařízení pro sanitaci se liší časy potřebnými pro sanitaci v závislosti na jejich kapacitě a výkonu. A to je důležité hledisko při výběru toho nejlepšího zařízení pro vás. SANOZ vyniká díky svým parametrům krátkými časy sanitace, například 10 minut pro prostor o rozloze 60 m2, 30 minut pro prostor o rozloze 180 m2.

Kapacita zařízení SANOZ ION je 10 g / h (pozor – gramů, nikoliv miligramů, což by znamenalo příliš dlouhou dobu potřebnou pro dezinfekci, této informaci vždy věnujte dobrou pozornost!)

VÝHODY PŘÍSTROJOVÉ SANITACE:
RYCHLOST SANITACE 🔹 ŽÁDNÉ TOXICKÉ ZBYTKY 🔹 INOVATIVNÍ A EKONOMICKÉ 🔹 VYUŽÍVÁ JEN KYSLÍK Z OKOLNÍHO VZDUCHU 🔹 NEUVOLŇUJE ZNEČIŠŤUJÍCÍ LÁTKY 🔹 NEVYŽADUJE POUŽITÍ CHEMIKÁLIÍ A ČISTICÍCH PROSTŘEDKŮ 🔹 NENIČÍ POVRCHY VYBAVENÍ A ZAŘÍZENÍ 🔹 VELMI MALÉ ROZMĚRY 🔹 SNADNÉ POUŽITÍ 🔹 PROGRAMOVACÍ ČASOVAČ

SANOZ ION je perfektní spojenec, díky kterému bude vaše každodenní pracovní prostředí dokonale čisté a bezpečné. Vám, vašim zákazníkům i zaměstnancům přináší nejvyšší standardy hygieny, bezpečnosti a ochrany. Pobyt v čistém sanovaném prostření je velmi důležitý vždy, nejen ve složitých obdobích spojených s výskyty epidemií. Pamatujte, že ochrana zdraví zákazníků a zaměstnanců znamená ochranu vaší práce a podnikání!