Profesionální séra na obličej

RIVILIFT

Excelentní vyplňující, liftingové a hydratační sérum

Sérum s příjemnou texturou a okamžitým liftingovým, vyplňujícím a vysoce hydratačním efektem. Je vysoce biokompatibilní a vyniká výbornou afinitou k pokožce. Je určeno pro všechny typy pleti vykazující známky stárnutí, tedy pro pro pleť s vráskami, bez tonusu, silně dehydratovanou a poškozenou vlivem světelného záření.

Od výživy ke kosmetice

Široké znalosti o výživných látkách v mateřském mléce a jejich účinku na metabolismus lidského organismu nás přivedly na myšlenku, že tyto živiny mohou být prospěšné i při aplikaci na kůži. Mateřské mléko obsahuje 8 základních cukrů, které se podílejí na tvorbě nejdůležitějších uhlohydrátů. Jsou prekurzory glykanů zodpovědných za spojení mezi buňkami a jejich okolním prostředím. Glykany se nacházejí jak v epidermis, tak v dermis a účastní se více než 60% procesů probíhajících v pokožce. V průběhu let jejich produkce a aktivita klesá, a proto představují klíč k buněčnému stárnutí.

Hlavní aktivní látky

SUGARDERM®AGE „Život pro pokožku“: směs čistých oligo- a monosacharidů získávaných procesem fermentace. Ideální pro zralou pleť: jeho dlouhotrvající efekt zlepšuje strukturu vláknitých struktur pokožky. Vykazuje osmoprotektivní účinek. Podporuje produkci látek bránících stárnutí pleti – kolagenu typu IV., dekorinu, elastinu a fibrilinu 1. Zlepšuje tak průměrné hodnoty elasticity a viskoelasticity pokožky, zvyšuje její hustotu a výrazně snižuje hrubost. Jeho účinky jsou klinicky prokázány pomocí in vivo a in vitro testů.

MATRIXYL® 3000: stimuluje aktivaci kožních opravných procesů, zejména na úrovni křehké papilární dermis náchylné k poškození UV zářením. Matrixyl®3000 vyhlazuje vrásky a zlepšuje pevnost a pružnost pokožky. Matrikiny jsou messengerové peptidy schopné regulovat buněčnou aktivitu díky vylepšení interakce se specifickými buněčnými receptory. Aktivují určité geny zapojené do procesu obnovy extracelulární matrice a buněčné proliferace. Tyto mechanismy v důsledku stárnutí postupně slábnou. Aplikací Matrixyl® 3000 stárnoucí pleť opět získává vlastnosti mladé pokožky.

Inovativní forma kyseliny hyaluronové: nová biotechnologická frakce hyaluronátu sodného se širokým spektrem a zvýšeným účinkem. Zaměřuje se na krátkodobé účinky proti stárnutí: zlepšení zdravotního stavu epidermis, posílení funkce kožní bariéry, zvýšení hydratace, vylepšení pružnosti, pevnosti a mechanické odolnosti pokožky a okamžitý liftingový efekt. Navíc zvyšuje penetraci dalších aktivních složek pokožkou a optimalizuje jejich aktivitu.

Balení:
Obj.č. PAN1027 (Baleno v krabičce - 10 ks tubiček po 7 ml)


ELISIR PLUS

Sérum s antioxidačním a opravným účinkem

  • Prevence ztráty tonusu pleti
  • Protivráskový efekt
  • Hydratační účinek
  • Silný zklidňující účinek
  • Složení respektující citlivost epidermis

Toto sérum má silný restrukturalizační účinek, který působí proti ztrátě tonusu pleti a tvorbě vrásek, respektuje citlivost epidermis a pomáhá pokožce v boji s oxidačním stresem.

Hlavní aktivní látky

Kyselina hyaluronová: díky své nízké molekulové hmotnosti obnovuje úroveň hydratace pokožky a zvyšuje její pevnost.

5 minerálů: minerály s vysokou dostupností (zinek / měď / hořčík / železo / křemík) se získávají biotechnologicky procesem fermentace pomocí kvasinek. Pomáhají syntéze bílkovin a aktivují buněčný metabolismus.

Jednobuněčná zelená řasa rodu Chlorella: podporuje tvorbu kolagenu, snižuje zarudnutí
a zvyšuje jas pokožky.

Stabilizovaný karnosin: bojuje proti glykaci a má multifunkční účinek proti stárnutí. Je to silný antioxidant, který blokuje škodlivé působení volných radikálů. Má i uklidňující účinek.

BEZ PARFEMACE A BARVIV, BEZ ROPNÝCH DERIVÁTŮ A LÁTEK ŽIVOČIŠNÉHO PŮVODU

Balení:
Obj.č. PAN1038 (Baleno v krabičce - 10 ks tubiček po 7 ml)