Profesionální séra na tělo

Tělová séra Electra

Každá žena má zcela jedinečné tělo, úplně odlišné než jiná, a stejně tak její výraz a reakce jsou jedinečné a nezaměnitelné. Každé takové ženě chceme nabídnout mimořádné výsledky dosažené kombinací našich vysoce profesionálních přístrojů a specifických produktů, které zvyšují jejich potenciál tak, že každý může cítit to, po čem touží - pevné, tvarované a hezké tělo.

BEZ PARFEMACE A BARVIV, BEZ ROPNÝCH DERIVÁTŮ A LÁTEK ŽIVOČIŠNÉHO PŮVODU

Tělová séra jsou balena v krabičce obsahující 10 jednotlivých tub po 10 ml.


FOSFACELL PLUS

Intenzivní sérum s anticelulitidním a drenážním účinkem

 • Ošetření různých stádií celulitidy
 • Drenážní efekt
 • Podpora mikrocirkulace
 • Urychlení metabolismu

Koncentrované sérum s obsahem aktivních látek zlepšujících lymfatickou a venózní mikrocirkulaci. Působí na tukovou tkáň a zlepšuje její metabolismus. Zlepšuje kožní tonus a elasticitu. Globální účinek pro komfortní pocit vyhlazení pokožky a lehkosti nohou.

Hlavní aktivní látky

LeganceTM: extrakt z hořkého zázvoru získávaný šetrným procesem, který chrání jeho vlastnosti před poškozením. Zlepšuje metabolismus vázaný na tuková depozita a brání ukládání tuků
v adipocytech. Zlepšuje funkci mikrocirkulace, má značný antioxidační a tonizační efekt
na pokožku a pevnost kapilár.

Glycogem Centella: komplex látek derivovaných z pupečníku asijského a hydrolyzovaných GAG (glykosaminoglykanů). Tyto látky mají vazokonstrikční a protizánětlivý účinek.

Extrakty z koňského kaštanu a listnatce: chrání pojivové tkáně obklopující kapiláry, které se v případě žilní nedostatečnosti stávají více propustnými. Působí proti škodlivým účinkům volných radikálů.
Mají zklidňující, ochranné a osvěžující účinky.

Balení:
Obj.č. PAN1037 (Baleno v krabičce - 10 ks tubiček po 10 ml)


FOSFASLIM PLUS

Intenzivní sérum s lipolytickým účinkem

 • Účinek na lokalizovaný tuk - tukové polštáře
 • Aktivace lipolýzy - rozkladu tuků
 • Drenážní účinek
 • Zlepšení mikrocirkulace a metabolismu tkáně

Koncentrované gelové sérum s vysokou afinitou k pokožce pro remodelaci siluety těla, ideální pro účinné působení na lokálně nahromaděný tuk. Působí na tukovou tkáň a stimuluje buněčný metabolismus. Sérum zvyšuje efektivitu metabolismu tuků tím,
že zlepšuje jeho mobilizaci a podporuje optimální detoxikaci tkání. Pomáhá tvarovat siluetu v problematických tělesných partiích.

Hlavní aktivní látky

Phytosonic komplex: komplex tvořený třemi extrakty rostlinného původu: extraktu ze žlutého máku, krásnoočka štíhlého a kofeinu. Multifunkční aktivní komplex působí specificky na zbytnělou tukovou tkáň a ošetřuje všechny typy celulitidy. Mimo jiné snižuje i ukládání tuků.

Glykoxantin komplex: je komplex látek mobilizujících uložené tuky díky stimulaci enzymů, které zlepšují a aktivují lipolýzu, tj. eliminaci triglyceridů. Je ideální pro odstranění efektu „pomerančové kůže“ a působí proti vzniku fibrózy spojené s celulitidou. Má drenážní a detoxikační účinek.

Karnosin: vylepšený karnitin, aktivuje buněčný metabolismus spojený s produkcí energie. Tato aktivní látka aktivuje spotřebu energie, a tak působí lokálně proti nahromaděnému tuku a celulitidě.

Balení:
Obj.č. PAN1032 (Baleno v krabičce - 10 ks tubiček po 10 ml)


E-TONIC

Fluidní gel pro podporu tonusu a elasticity pokožky

 • Silný zpevňující a formující účinek
 • Podporuje mikrocirkulaci
 • Ideální na povadlou pokožku břicha, paží a vnitřní strany stehen
 • Omlazující účinek na pokožku
 • Účinný na strie

Fluidní gelové sérum podporuje a udržuje kožní tonus, snižuje negativní účinek volných radikálů a podporuje funkční mikrocirkulaci. Ideální je pro zralou pokožku, povadlou pokožku se ztrátou napětí a elasticity, vhodné je i pro péči o pokožku se striemi.

Hlavní aktivní látky

Ženšen: působí jako stimulant buněčného metabolismu s povzbuzujícím a revitalizačním efektem. Je perfektní v případě ztráty kožního tonusu, protože podporuje syntézu kolagenu.

Extrakt z přesličky: je bohatý na antioxidanty a minerály. Má tonizační a zpevňující účinky a preventivně působí proti stárnutí pokožky. Navíc působí protizánetlivě.

Extrakt z arniky: je používaná v dermokosmetických produktech se stimulujícím a tonizačním účinkem na pokožku. Zároveň má zároveň zeštíhlující a povzbuzující účinek proti únavě.

Balení:
Obj.č. PAN1015 (Baleno v krabičce - 10 ks tubiček po 10 ml)