O značce

PANESTETIC Srl

Italská firma Panestetic se úspěšně zabývá vývojem a výrobou profesionálních kosmetických technologií a přístrojů již od roku 1984. Díky dlouholetým zkušenostem a vynikajícím profesionálním vztahům se svými klienty je cenným partnerem v oblasti estetické péče. Společnost klade důraz na vysokou kvalitu, bezpečnost a výkon produktů, které vyrábí. To potvrzuje držením několika certifikátů kvality a světových ocenění za inovace.

Historie

V roce 1984 založil firmu Panestetic pan Elio Zambelli po dlouholetých zkušenostech v oblasti estetiky. Do podnikatelské sféry vstoupil s moderní a futuristickou vizí estetického odvětví a s cílem nabídnout inovativní produkty a služby zaměřené na potřeby klientů. Tato vize dovedla společnost Panestetic až na samý vrchol současného trhu. Po několika letech od založení firmy vstoupila do společnosti i Eliova žena, paní Loredana, a zúročila tu své manažerské schopnosti. Panestetic se tak díky ní více dostal do povědomí mnoha odborníků a profesionálů na poli péče o krásu. Na počátku roku 2000 začíná být ve společnosti činná i jejich dcera Giada a ve velké míře začíná budovat mezinárodní povědomí o značce Panestetic a klade velký důraz a důvěru v italský produkt, zaměřuje se na výzkum a vývoj s nadšením a vášní, která každý den dýchá celou společností.

Poslání

Prostřednictvím investic do výzkumu a vývoje zařízení Panestetic zajisťuje neustálé zlepšování nabídky produktů, které umožňují klientům nabízet hodnotu, spolehlivost a výsledky v jejich každodenním podnikání.

Vize

Panestetic chce sdílet růst společnosti se svou obchodní sítí a podporovat sociální aktivity. Chce všem nabízet příležitost být a cítit se krásným. Krása je totiž v každém z nás.

Výzkum a vývoj

Hodnota produktu je tvořena mnohými prvky. Pozornost se někdy zaměřuje na jistě důležité faktory jako je krása a účinnost, ale faktorů, které tvoří hodnotu, je mnohem víc.

Panestetic se domnívá, že cesta k vývoji a inovaci produktu je stejně důležitá jako cíl. Proto se tým vysoce kvalifikovaných odborníků zaměřuje na analýzu, technicko-vědecký výzkum, vývoj designu elektroniky i mechanických součástí, studium a vývoj provádí přímo na vlastních uživatelských rozhraních a technologiích.

Každá technologie a přístroj Panestetic odchází ze společnosti s technickou dokumentací, která je potřebná pro budoucí obsluhující personál a umožňuje mu snadno se naučit technologie ovládat. Navíc Panestetic poskytuje přesné instrukce servisním technikům, což zaručuje možnost nepřetržitého a dokonalého sledování každého přístroje dle sériového čísla nejen v Itálii, ale po celém světě.

Panestetic, jako výrobce estetických technologií, je součástí sdružení FAPIB (Italské sdružení výrobců kosmetických přístrojů). Každé zařízení je vyráběno v plném souladu s normami Evropské unie a pravidelně podléhá přísným kontrolám bezpečnosti a účinnosti.